PRACA

Praca w sieci restauracji Doner King

Miejsce pracy: Jasło

Oferujemy umowę o pracę 1 etat

Praca w systemie 12 godzinnym.

Poszukujemy odpowiedzialnej osoby na stałe.  Oferujemy atrakcyjne warunki pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się sieci restauracji fast-food.

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie surówek

- robienie posiłków

- utrzymanie porządku

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B(niekoniecznie)

- punktualność

- dyspozycyjność

NIE WYMAGANE DOŚWIADCZENIE.

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na maila: info@donerking.pl

W TEMACIE maila prosze wpisać "PRACA LOKAL JASŁO", tel: 692-429-068

lub złożyć w naszym loklalu w Jasło, ul. Staszica 5

Prosimy o dopisanie klauzuli

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”